Magnetická zarážka, k našroubování, matný nikl
Kód: 5266Související produkty
Detailní popis produktu
Magnetické dveřní zarážky v jednoduchém a moderním designu budou elegantní a nepostradatelnou součástí vaší domácnosti či kanceláře.
Dveře se pomocí síly magnetu udrží trvale otevřené. Pro uvolnění se dveře oddělují od držáku krátkým pevným tahem. Díky přiloženému montážnímu materiálu, který obsahuje hmoždinky a šrouby nebude připevnění zarážky žádný problém. Bezpečně drží na všech podlahách, kde je možnost instalace vrtáním.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zarážky k našroubování |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8592485052664 |
| Výška: | 45 mm |
| Typ: | Magnetické zarážky, Zarážky k našroubování |
| Barva: | Stříbrná |
| Provedení: | Matný nikl |
| Materiál: | Kov |
| Šířka: | 47 mm |
| Hloubka: | 45 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
4 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.