Těsnící soklová lišta 2000mm, 16-19mm, plast, transparentní
Kód: 93000Související produkty
Detailní popis produktu
Kvalitně zpracovaná těsnící soklová lišta v elegantním designu. Vyrobena z odolného plastu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k pantům a závěsůmPlastové závěsy a panty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.078 kg |
| EAN: | 8592485930009 |
| Materiál: | Plast |
| Šířka: | 30 mm |
| Výška: | 10 mm |
| Délka: | 2000 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.