Postelové kování, středový díl 110x77mm
Kód: 90715 90715BP1 90715BP2 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Postelové spojovací kování středového nosníku pro ukotvení středového trámu.
Určené pro postele s dřevěnou konstrukcí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytkové kováníPostelové kování z pozinkované oceli |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Materiál: | Ocel pozinkovaná |
| Délka: | 110 mm |
| Šířka: | 77 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Tloušťka: | 1,8 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.