Označovač pro dřevěné kolíky, průměr 10mm, 4 ks
Kód: 84631Související produkty
Detailní popis produktu
Ocelový označovač otvorů pro dřevěné kolíky s jednoduchým, ale praktickým designem vyrobený z kvalitního materiálu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytkové kování |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.007 kg |
| EAN: | 8592485846317 |
| Typ: | Označovače pro dřevěné kolíky |
| Průměr: | 10 mm |
| Počet ks v balení: | 4 |
| Materiál: | Ocel |
| Výška: | 14 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.