Neparkujte - vjezd, 297x210mm, formát A4, plastová tabulka
Kód: 20304Související produkty
Detailní popis produktu
Tabulka NEPARKUJTE VJEZD - VOZIDLO MŮŽE BÝT ODTAŽENO vyrobena z kvalitního a odolného plastu jasně avizující zobrazenou skutečnost.
Snadná montáž nalepením nebo přišroubováním.
Prohlédněte si i další bezpečnostní tabulky a prvky v naší nabídce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dopravní značení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8592485203042 |
| Druh: | Dopravní značení |
| Formát: | A4 |
| Materiál: | Plast |
| Šířka: | 297 mm |
| Výška: | 210 mm |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.