Nafukovací kolo, průměr 400 mm, nosnost 250 kg
Kód: 18053Související produkty
Detailní popis produktu
- šířka běhounu: 100 mm - nafukovací plášť s hladkým profilem
- délka náboje 75 mm
- střed kola - disk z polyamidu
- počet vrstev (Ply): 2
- max. tlak v pneumatice: 2,0
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nafukovací kola |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.096 kg |
| EAN: | 8592485180534 |
| Typ: | Nafukovací kola |
| Průměr: | 400 mm |
| Nosnost: | 250 kg |
| Šířka běhounu: | 100 mm |
| Průměr otvoru hřídele: | 20 mm |
| Délka náboje: | 75 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.