Nábytkový závěs, průměr 26mm, naložený clip - on s integrovaným tlumením
Kód: 84617Související produkty
Detailní popis produktu
Specifikace:
- Klipový závěs umožňuje rychlou montáž/demontáž dvířek
- Tlumící píst zabudovaný v ramínku zajišťuje pomalé a tiché zavírání dvířek
- Průměr misky 26 mm, hloubka misky 10 mm
- Vhodný pro tloušťku dvířek 14-22 mm
- Úhel otevření 110°
- Rozteč kotvení misky 38 mm
- Rozteč kotvení závěsu 32 mm
Montáž:
- Pro montáž doporučujeme Eurovruty 6,3x16 mm (volte dle tloušťky korpusu/dvířek)
- Seřízení ve třech směrech
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Naložené závěsy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.087 kg |
| EAN: | 8592485846171 |
| Druh: | Naložené |
| Typ: | Nábytkové závěsy |
| Průměr: | 26 mm |
| Tlumení: | S tlumením |
| Klipový závěs: | Ano |
| Úhel otevření: | 110° |
| Šířka: | 55 mm |
| Výška: | 20 mm |
| Hloubka: | 90 mm |
Druhy nábytkových pantů
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.