Nábytková noha kulatá, průměr 30mm, výška 600mm, chromová
Kód: 11100-00069Související produkty
Detailní popis produktu
Kulatá ocelová nábytková noha v chromovém provedení dodá vašemu nábytku elegantní industriální vzhled.
Pevná konstrukce se stabilní základnou o nosnosti 50 kg pozvedne Váš nábytek.
V případě nerovných povrchů nebo podlah doporučujeme přikoupit nastavitelný šroub se závitem M10.
K nábytku se připevňuje vruty, které si u nás můžete zakoupit v kategorii vruty pro nábytkové nohy.
Prohlédněte si celou naši nabídku kulatých a hranatých nábytkových noh v různých výškových a designových provedeních nebo elegantní Hairpin nohy, které promění Váš nábytek ve stylový kousek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kulaté nábytkové nohy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.476 kg |
| EAN: | 4006676011896 |
| Výška: | 600 mm |
| Typ: | Kulaté nohy |
| Barva: | Chromová |
| Průměr: | 30 mm |
| Materiál: | Ocel |
| Nosnost: | 50 kg |
| Stavitelná: | ne |
| Volitelný rektifikační šroub: | ano |
| Hmotnost: | 476 g |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.