Koleno 3/4", 90°, RT-69, upínací, černé
Kód: 3300Související produkty
Detailní popis produktu
Zapomeňte na limity sériově vyráběného nábytku. S trubkovým systémem Rusticline vytvoříte prakticky cokoliv, a to bez nářadí nebo speciálních dovedností. Díky nekonečným možnostem kombinací si vzhled, tvar a rozměry přizpůsobíte podle sebe.
Jednoduchý, praktický a elegantní způsob, jak spojit trubky v pravém úhlu. Tento upínací fitink vám umožní trubku pouze nasunout a během chvilky ji pevně upevnit pomocí imbusového klíče M4.
Uvnitř fitinku se nacházejí zabudované stavěcí šrouby s vnitřním šestihranem, které jsou na konci opatřeny plastovou koncovkou. Díky tomu je trubka bezpečně uchycena a nedojde k jejímu poškrábání ani poškození povrchu.
Hlavní přednosti:
- Rychlá montáž pouze upnutím – žádné šroubování trubky
- Ochrana trubky proti poškrábání díky plastovým koncovkám šroubů
- Kvalitní hliníkový materiál
- Precizní a pevné spojení v úhlu 90°
- Perfektně doplňuje celý systém Rusticline
Tento fitink je ideální pro všechny, kteří chtějí stavět konstrukce rychle, čistě a bez zbytečných komplikací. Ať už tvoříte regál, poličku, věšák nebo jakoukoli jinou konstrukci, s tímto rohovým fitinkem bude montáž výrazně jednodušší.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Trubkový regálový systém Rusticline |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.054 kg |
| EAN: | 8592485033007 |
| Barva: | Černá |
| Průměr: | 25 mm |
| Zahnutí: | 90° |
| Materiál: | Aluminium |
| Šířka: | 55 mm |
| Výška: | 55 mm |
| Hloubka: | 38 mm |
Rusticline Tube - Assembly video - Table
Rusticline Tube - Assembly video - Wardrobe holder
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.