Kloubový závěs k našroubování
Kód: 80790Související produkty
Detailní popis produktu
Vhodné pro aplikace, kde nelze použít vrtání pro misku závěsu. Seřízení do stran a hloubky se provádí podélnými otvory.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kloubové závěsy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.033 kg |
| EAN: | 8592485807905 |
| Typ: | Kloubové závěsy |
| Úhel otevření: | 90° |
| Šířka: | 44 mm |
| Hloubka: | 104 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.