Kloubový závěs 50x80mm, nerez
Kód: 80121Související produkty
Detailní popis produktu
Kvalitně zpracovaný kloubový závěs s vysokou odolností.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytkové a dveřní závěsy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.056 kg |
| EAN: | 8592485801217 |
| Typ: | Kloubové závěsy |
| Povrchová úprava: | Nerez |
| Materiál: | Ocel |
| Šířka: | 50 mm |
| Výška: | 80 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.