Klika SPRING, rozeta se zámkem PZ, hranatá, chrom/nikl
Kód: 70663Související produkty
Detailní popis produktu
Proč vybrat rozetové kování? Rozetové kování patří mezi modernější formy dveřních klik se širokou škálou designů a provedení. Od štítového kování se liší tím, že je rozdělen otvor pro klíč (rozeta) od otvoru pro kliku. Výhodou je montáž prošroubováním - protilehlé díly rozet se k sobě skrz dveře prošroubují.
3 kroky ke správnému výběru štítového a rozetového kování
Rozměry kliky:

- rozměr A: 118 mm
- rozměr B: 52 mm
- rozměr C: 9 mm
- rozměr A1: 51 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozetové kování |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.58 kg |
| EAN: | 8592485706635 |
| Druh: | Rozetové kování hranaté |
| Typ: | PZ - cylindrická vložka |
| Provedení: | Chrom/Nikl |
| Tloušťka dveří: | 40 mm |
| Výška: | 52 mm |
| Šířka kliky: | 118 mm |
| Hloubka: | 51 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.