Držák šatní tyče, průměr 18mm, plast, ivory
Kód: 92187 92187BP1 92187BP2 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elegantní držák šatní tyče v moderním provedení umožní vyniknout každé šatní tyči.
Držák šatní tyče je vyroben z kvalitního materiálu a jeho montáž je snadná a během chvilky hotová.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytkové kování |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Typ: | Držák kulaté šatní tyče |
| Barva: | Ivory |
| Průměr: | 18 mm |
| Počet ks v balení: | 2 |
| Materiál: | Plast |
| Šířka: | 23 mm |
| Výška: | 36 mm |
| Hloubka: | 16 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.