Držák šatní tyče Ø 20mm, průběžný, alu barva
Kód: 92207Související produkty
Detailní popis produktu
Elegantní držák šatní tyče v moderním provedení umožní vyniknout každé šatní tyči.
Držák šatní tyče je vyroben z kvalitního materiálu a jeho montáž je snadná a během chvilky hotová.
Součástí balení nejsou montážní vruty.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní tyče a držáky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.026 kg |
| EAN: | 8592485922073 |
| Typ: | Držáky kulaté šatní tyče |
| Barva: | Šedá |
| Průměr: | 20 mm |
| Materiál: | Kov |
| Hloubka: | 18 mm |
| Šířka: | 38 mm |
| Výška: | 64 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.