Držák police SELECTA 4-22mm, nosnost 25 kg, chrom, 2ks
Kód: 11053-00003Související produkty
Detailní popis produktu
Rozhodli jste se rozšířit úložný prostor a hledáte pevné držáky na police? Pak jste u nás správně!
V naší nabídce naleznete policové držáky ve škále provedení a barev. Můžete si tak být jisti, že si vyberete vkusný kousek, který se bude vyjímat právě ve vašem interiéru.
Design: Podpěra polic zaujme především svým moderním a elegantním vzhledem.
Kvalita: Policový držák je vyroben z vysoce kvalitního kovu a plastu, je masivní a odolný.
Montáž: Jednoduchá a rychlá montáž pomocí hmoždinek, kterou zvládne opravdu každý!
Při zatížení záleží na kvalitě uchycení hmoždinek ve zdi. K dostání také držáky SELECTA v několika barevných provedeních.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzole, držáky polic |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 4006676041206 |
| Typ: | Držák polic |
| Barva: | Chromová |
| Nosnost: | 25 kg |
| Počet ks v balení: | 2 |
| Tloušťka police: | 4-22 mm |
| Šířka: | 25,5 mm |
| Výška: | 84 mm |
| Hloubka: | 69,5 mm |
| Materiál: | Plast / Hliník |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.