Držák ovalné šatní tyče 30x15mm, průběžný / seřiditelný, poniklovaný
Kód: 92197Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní tyče a držáky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.053 kg |
| EAN: | 8592485921977 |
| Typ: | Držák oválné šatní tyče |
| Barva: | Poniklovaná |
| Materiál: | Kov / zinek |
| Šířka: | 45 mm |
| Výška: | 110 mm |
| Hloubka: | 16 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.