Dizajnové nábytkové koliesko, priemer 75mm, otočné s platničkou, brzda, nosnosť 85 kg
Kód: 2826Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Otočné dizajnové nábytkové koliesko s brzdou s priemerom 75 mm s dynamickou nosnosťou do 85 kg. Kolieska pre tvrdé podlahy ako sú dlažby, drevené plávajúce podlahy, priemyselné podlahy.
Nábytkové kolieska je možné uplatniť napríklad ako náhradné kolieska k kancelárskym stoličkám, kartotékam či kontajnerom.
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného materiálu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytkové kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.426 kg |
| EAN: | 8592485028263 |
| Typ: | Pro tvrdé podlahy, Designová kolečka |
| Priemer: | 75 mm |
| Nosnosť: | 85 kg |
| S brzdou: | ano |
| Stavebná výška: | 100 mm |
| Rozmer platne: | 47 x 47 mm |
| Rozteč dier: | 33 x 33 mm |
| Typ podlahy: | Tvrdá podlaha |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.