Dizajnové nábytkové koliesko s brzdou, priemer 60 mm
Kód: 51833Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Šedé nábytkové koliesko s priemerom 40 mm s doskou s rozmermi 35x35 mm.
Nábytkové kolieska je možné uplatniť napríklad ako náhradné kolieska k kancelárskym stoličkám, kartotékam či kontajnerom.
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného materiálu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytkové kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.176 kg |
| EAN: | 8592485518337 |
| Výška: | 63 mm |
| Šírka: | 91 mm |
| Hĺbka: | 99 mm |
| Priemer: | 60 mm |
| Nosnosť: | 35 kg |
| Typ podlahy: | Tvrdá podlaha |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 1,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.