Nábytkové koliesko, priemer 50 mm, M8, nosnosť 40 kg
Kód: 18047 18047BP1 18047BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Čierne celoplastové nábytkové dvojkolečko s priemerom 50 mm a závitom M8x16 mm s nosnosťou do 40 kg vhodné na upevnenie na nábytok.
Nábytkové kolieska je možné uplatniť napríklad ako náhradné kolieska k kancelárskym stoličkám, kartotékam či kontajnerom.
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného materiálu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytkové a pojazdové kolesá, kolieska, transportné dosky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Nábytková kolečka |
| Priemer: | 50 mm |
| Nosnosť: | 40 kg |
| Priemer závitu: | M8x16 mm |
| S brzdou: | ne |
| Stavebná výška: | 76 mm |
| Šírka kolesa: | 45 mm |
| Typ podlahy: | Měkká podlaha |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.