Bočné skriňové koliesko pre mäkké podlahy, priemer 30 mm
Kód: 2953 2953BP1 2953BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Bočné koliesko na nábytok s priemerom 30 mm určené pre mäkké podlahy. Kolieska pre mäkké podlahy možno využiť na kobercoch/PVC podlahách.
Kolieska vhodné k nábytkovým skriniam, skrinkám, stolíkom a stoličkám, v domácnosti aj v kancelárskych priestoroch.
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného kovu a plastu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skriňové kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Výška: | 33 mm |
| Typ: | Pro měkké podlahy, Skříňová kolečka |
| Hĺbka: | 52 mm |
| Priemer: | 30 mm |
| Nosnosť: | 30 kg |
| Priemer montážneho otvoru: | 6,2 mm |
| Rozteč dier: | 41 mm |
| Šírka kolesa: | 14 mm |
| Typ podlahy: | Měkká podlaha |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.