Prístrojové koliesko pre mäkké podlahy, priemer 30 mm, nosnosť 20 kg
Kód: 18048 18048BP1 18048BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Prístrojové koliesko s priemerom 30 mm s dynamickou nosnosťou 20 kg. Kolieska pre mäkké podlahy možno využiť na kobercoch/PVC podlahách.
Prístrojové koliesko je vhodné napríklad na montáž na vozíky do dielne alebo do výrobných priestorov, kde umožňuje efektívnejšiu prepravu materiálov a výrobkov medzi danými pracoviskami.
Tieto kolieska sú vhodné do strojárstva, nábytkárstva, potravinárstva, drevárstva atď.
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného kovu a plastu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
- Rozostup dier 29 x 29 mm s priemerom 5 mm
- Šírka behúňa 14 mm, koleso čierny polypropylén na klznom ložisku
- Uchytenie: koliesko s platničkou so štyrmi montážnymi otvormi
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prístrojové kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Pro měkké podlahy |
| Priemer: | 30 mm |
| Nosnosť: | 20 kg |
| S brzdou: | ne |
| Stavebná výška: | 38 mm |
| Šírka behúňa: | 14 mm |
| Priemer dier: | 5 mm |
| Rozmer platne: | 40 x 40 mm |
| Rozteč dier: | 29 x 29 mm |
| Typ podlahy: | Měkká podlaha |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.