Prístrojové koliesko pre mäkké podlahy, priemer 38 mm
Kód: 3025 3025BP1 3025BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Prístrojové koliesko s priemerom 38 mm. Kolieska pre mäkké podlahy možno využiť na kobercoch/PVC podlahách.
Prístrojové koliesko je vhodné napríklad na montáž na vozíky do dielne alebo do výrobných priestorov, kde umožňuje efektívnejšiu prepravu materiálov a výrobkov medzi danými pracoviskami.
Tieto kolieska sú vhodné do strojárstva, nábytkárstva, potravinárstva, drevárstva atď.
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného kovu a plastu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prístrojové kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Priemer: | 38 mm |
| Nosnosť: | 20 kg |
| S brzdou: | ne |
| Stavebná výška: | 53 mm |
| Šírka behúňa: | 18 mm |
| Priemer otvoru: | 8,2 mm |
| Typ podlahy: | Měkká podlaha |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.