Prístrojové koliesko pre mäkké podlahy, priemer 40 mm, nosnosť 30 kg,
Kód: 28213 28213BP1 28213BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Prístrojové koliesko s priemerom 40 mm. Kolieska pre mäkké podlahy možno využiť na kobercoch/PVC podlahách.
Prístrojové koliesko je vhodné napríklad na montáž na vozíky do dielne alebo do výrobných priestorov, kde umožňuje efektívnejšiu prepravu materiálov a výrobkov medzi danými pracoviskami.
Tieto kolieska sú vhodné do strojárstva, nábytkárstva, potravinárstva, drevárstva atď.
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
-
Vyrobené z kvalitného kovu a plastu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prístrojové kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Výška: | 56 mm |
| Šírka: | 42 mm |
| Hĺbka: | 42 mm |
| Priemer: | 40 mm |
| Rozteč: | 30 mm |
| Nosnosť: | 30 kg |
| Priemer montážneho otvoru: | 5,1 mm |
| Rozmer platne: | 42 x 42 mm |
| Šírka kolesa: | 18 mm |
| Typ podlahy: | Měkká podlaha |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.