Transportná plošina pre mäkké podlahy
Kód: 3099 3099BP1 3099BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Prepravná doštička sa dá využiť na kobercoch/PVC podlahách.
Súčasťou dosky je otvor slúžiaci na zavesenie na hák napr. v dielni.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Transportné plošiny a dosky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Transportní desky pro měkké podlahy |
| Nosnosť: | 150 kg |
| S brzdou: | ne |
| Materiál: | Plast |
| Šírka: | 102 mm |
| Stavebná výška: | 32 mm |
| Hĺbka: | 77 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.