Transportná plošina 420x200mm, sivá, nosnosť 50 kg
Kód: 6300Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Súčasťou dosky sú štyri protišmykové podložky a otvory na zavesenie na hák napr. v dielni. Vhodná na jednoduché presúvanie ťažkých bremien s maximálnou hmotnosťou do 50 kg.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Transportné plošiny a dosky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.192 kg |
| EAN: | 8592485063004 |
| Typ: | Transportní desky pro měkké podlahy |
| Nosnosť: | 50 kg |
| S brzdou: | ne |
| Materiál: | Kov |
| Šírka: | 420 mm |
| Hĺbka: | 200 mm |
| Hrúbka: | 2 mm |
| Stavebná výška: | 45 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.