Kontajnerové koliesko pre tvrdé podlahy, priemer 25 mm
Kód: 914280900 914280900BP1 914280900BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného materiálu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytkové kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Priemer: | 25 mm |
| Nosnosť: | 50 kg |
| Šírka: | 63 mm |
| Výška: | 48 mm |
| Hĺbka: | 69 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.