Prístrojové koliesko pre tvrdé podlahy, priemer 25 mm
Kód: 914280600 914280600BP1 914280600BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Koliesko pre prístroje s priemerom 25 mm s dynamickou nosnosťou 15 kg. Kolieska pre tvrdé podlahy ako sú dlažby, drevené plávajúce podlahy, priemyselné podlahy.
Prístrojové koliesko je vhodné napríklad na montáž na vozíky do dielne alebo do výrobných priestorov, kde umožňuje efektívnejšiu prepravu materiálov a výrobkov medzi danými pracoviskami.
Tieto kolieska sú vhodné do strojárstva, nábytkárstva, potravinárstva, drevárstva atď.
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného kovu a plastu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
- Rozstup dier 29 x 29 mm s priemerom 5 mm
- Behúň: šírka 13 mm - pogumované koliesko
- Uchytenie: koliesko s platničkou so štyrmi montážnymi otvormi
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prístrojové kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Pro tvrdé podlahy |
| Priemer: | 25 mm |
| Nosnosť: | 15 kg |
| S brzdou: | ne |
| Stavebná výška: | 34 mm |
| Šírka behúňa: | 15 mm |
| Priemer dier: | 5 mm |
| Rozmer platne: | 40 x 40 mm |
| Rozteč dier: | 29 x 29 mm |
| Typ podlahy: | Tvrdá podlaha |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.