Prístrojové koliesko pre tvrdé podlahy, otočné, priemer 40 mm, nosnosť 35 kg
Kód: 914285300 914285300BP1 914285300BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Prístrojové koliesko s priemerom 40 mm. Kolieska pre tvrdé podlahy ako sú dlažby, drevené plávajúce podlahy, priemyselné podlahy.
Prístrojové koliesko je vhodné napríklad na montáž na vozíky do dielne alebo do výrobných priestorov, kde umožňuje efektívnejšiu prepravu materiálov a výrobkov medzi danými pracoviskami.
Tieto kolieska sú vhodné do strojárstva, nábytkárstva, potravinárstva, drevárstva atď.
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného kovu a plastu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prístrojové kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Přístrojová kolečka otočná |
| Priemer: | 40 mm |
| Nosnosť: | 35 kg |
| S brzdou: | ne |
| Stavebná výška: | 56 mm |
| Šírka behúňa: | 17 mm |
| Priemer dier: | 5,2 mm |
| Rozmer platne: | 42 x 42 mm |
| Rozteč dier: | 30 mm |
| Typ podlahy: | Tvrdá podlaha |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.