Skriňové koliesko pre tvrdé podlahy, priemer 38 mm, nosnosť 45 kg
Kód: 914285700 914285700BP1 914285700BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Koliesko na nábytok s priemerom 38 mm určené pre tvrdé podlahy. Kolieska pre tvrdé podlahy ako sú dlažby, drevené plávajúce podlahy, priemyselné podlahy.
Kolieska vhodné k nábytkovým skriniam, skrinkám, stolíkom a stoličkám, v domácnosti aj v kancelárskych priestoroch.
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného kovu a plastu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skriňové kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Výška: | 46/63,5 mm |
| Typ: | Pro tvrdé podlahy, Skříňová kolečka |
| Šírka: | 25 mm |
| Hĺbka: | 68 mm |
| Priemer: | 38 mm |
| Nosnosť: | 45 kg |
| Priemer montážneho otvoru: | 6,4 mm |
| Rozteč dier: | 54 mm |
| Šírka kolesa: | 17 mm |
| Typ podlahy: | Tvrdá podlaha |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.