Transportná plošina pre mäkké podlahy, 590x490mm, nosnosť 300 kg, FSC
Kód: 51879Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vhodná pre mäkké podlahy ako sú koberce/PVC podlahy.
Ľahko prenosná vďaka praktickej rukoväti alebo tiež vhodná na upevnenie ťažnej tyče.
FSC® (FSC-C157318) - výrobok, ktorý vznikol v súlade so zásadami udržateľného lesného hospodárenia.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Transportné plošiny a dosky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 3.75 kg |
| EAN: | 8592485518795 |
| Typ: | Transportní desky pro měkké podlahy |
| Nosnosť: | 300 kg |
| S brzdou: | ano |
| Materiál: | Přírodní překližka |
| Šírka: | 590 mm |
| Hĺbka: | 490 mm |
| Hrúbka: | 18 mm |
| Stavebná výška: | 150 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.