Transportné koleso, priemer 200 mm, nosnosť 200 kg
Kód: 3355Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného kovu a plastu
Dodatočné parametre
| Kategória: | Transportné kolieska samostatné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.9 kg |
| EAN: | 8592485033557 |
| Typ: | Samostatná pojezdová kolečka |
| Priemer: | 200 mm |
| Nosnosť: | 200 kg |
| Šírka behúňa: | 44 mm |
| Priemer otvoru hriadeľa: | 20 mm |
| Dĺžka náboja: | 60 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.