Transportné plastové koliesko, priemer 100 mm
Kód: 43015Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Samostatné kolieska sú vhodné na vnútorné alebo vonkajšie použitie v závislosti od nosnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Transportné kolieska samostatné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 8592485430158 |
| Typ: | Samostatná pojezdová kolečka |
| Priemer: | 100 mm |
| Nosnosť: | 70 kg |
| Šírka behúňa: | 30 mm |
| Priemer otvoru hriadeľa: | 12 mm |
| Dĺžka náboja: | 39 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.