Transportné plastové koliesko, priemer 125 mm
Kód: 43016Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Samostatné kolieska sú vhodné na vnútorné alebo vonkajšie použitie v závislosti od nosnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Transportné kolieska samostatné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.485 kg |
| EAN: | 8592485430165 |
| Typ: | Samostatná pojezdová kolečka |
| Priemer: | 125 mm |
| Nosnosť: | 100 kg |
| Šírka behúňa: | 37,5 mm |
| Priemer otvoru hriadeľa: | 15 mm |
| Dĺžka náboja: | 50 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.