Nafukovacie koleso, priemer 260mm, priemer osi 20mm, nosnosť 100kg
Kód: 9210813Súvisiaci tovar
Podrobný popis
- šírka behúňa: 78 mm - nafukovacia pneumatika s blokovým profilom
- dĺžka náboja 80 mm
- stred kolesa - červený oceľový disk bez skrutiek
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nafukovacie kolesá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.4 kg |
| EAN: | 8592485518504 |
| Typ: | Nafukovací kola |
| Farba: | Čierna, Červená |
| Priemer: | 260 mm |
| Nosnosť: | 100 kg |
| Šírka behúňa: | 78 mm |
| Priemer otvoru hriadeľa: | 20 mm |
| Dĺžka náboja: | 80 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.