Nafukovacie koleso, valivé ložisko, priemer 260mm, nosnosť 150kg
Kód: 9210816Súvisiaci tovar
Podrobný popis
- šírka behúňa: 75 mm - nafukovacia plášť s blokovým profilom
- dĺžka náboja 75 mm
- ložisko: valivé
- stred kolesa - disk z červeného plastu
Informácie k rozmerom:

Dodatočné parametre
| Kategória: | Nafukovacie kolesá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 8592485518535 |
| Typ: | Nafukovací kola |
| Priemer: | 260 mm |
| Nosnosť: | 150 kg |
| Priemer otvoru hriadeľa: | 20 mm |
| Dĺžka náboja: | 75 mm |
| Šírka behúňa: | 75 mm |
| Šírka: | 87 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.