Prístrojové koliesko otočné pre tvrdé podlahy so stredovou skrutkou, priemer 50 mm
Kód: 9147436Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Otočné prístrojové koliesko s priemerom 50 mm so stredovou skrutkou. Kolieska pre tvrdé podlahy ako sú dlažby, drevené plávajúce podlahy, priemyselné podlahy.
Prístrojové koliesko je vhodné napríklad na montáž na vozíky do dielne alebo do výrobných priestorov, kde umožňuje efektívnejšiu prepravu materiálov a výrobkov medzi danými pracoviskami.
Tieto kolieska sú vhodné do strojárstva, nábytkárstva, potravinárstva, drevárstva atď.
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného kovu a plastu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prístrojové kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.115 kg |
| EAN: | 8592485518368 |
| Výška: | 50 mm |
| Šírka: | 50 mm |
| Priemer: | 50 mm |
| Nosnosť: | 35 kg |
| Stavebná výška: | 68 mm |
| Typ podlahy: | Tvrdá podlaha |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.