Prístrojové koliesko pre tvrdé podlahy, otočné s brzdou, priemer 50mm, 66x40x86mm
Kód: 18375Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Otočné prístrojové koliesko s priemerom 50 mm s brzdou určené pre tvrdé podlahy. Použiteľné predovšetkým pre dlaždice či parkety.
Prístrojové koliesko je vhodné napríklad na montáž na vozíky do dielne alebo do výrobných priestorov, kde umožňuje efektívnejšiu prepravu materiálov a výrobkov medzi danými pracoviskami.
Tieto kolieska sú vhodné do strojárstva, nábytkárstva, potravinárstva, drevárstva atď.
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného kovu a plastu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prístrojové kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| EAN: | 8592485183757 |
| Priemer: | 50 mm |
| Nosnosť: | 35 kg |
| Šírka: | 66 mm |
| Výška: | 40 mm |
| Hĺbka: | 86 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.