Prístrojové koliesko pre tvrdé podlahy, otočné s brzdou, priemer 50mm
Kód: 9147437Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Otočné prístrojové koliesko s priemerom 50 mm s brzdou určené pre tvrdé podlahy. Použiteľné predovšetkým pre dlaždice či parkety.
Prístrojové koliesko je vhodné napríklad na montáž na vozíky do dielne alebo do výrobných priestorov, kde umožňuje efektívnejšiu prepravu materiálov a výrobkov medzi danými pracoviskami.
Tieto kolieska sú vhodné do strojárstva, nábytkárstva, potravinárstva, drevárstva atď.
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného kovu a plastu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prístrojové kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| EAN: | 8592485518375 |
| Šírka: | 50 mm |
| Hĺbka: | 50 mm |
| Priemer: | 50 mm |
| Nosnosť: | 35 kg |
| Stavebná výška: | 68 mm |
| Typ podlahy: | Tvrdá podlaha |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.