Prístrojové koliesko na tvrdé podlahy, otočné s brzdou, priemer 50mm, nosnosť 40 kg
Kód: 2971Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Otočné prístrojové koliesko s brzdou s priemerom 50 mm s dynamickou nosnosťou 40 kg. Kolieska pre tvrdé podlahy ako sú dlažby, drevené plávajúce podlahy, priemyselné podlahy.
Prístrojové koliesko je vhodné napríklad na montáž na vozíky do dielne alebo do výrobných priestorov, kde umožňuje efektívnejšiu prepravu materiálov a výrobkov medzi danými pracoviskami.
Tieto kolieska sú vhodné do strojárstva, nábytkárstva, potravinárstva, drevárstva atď.
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného kovu a plastu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
- Rozostup otvorov 35 x 35 mm s priemerom 6,5 mm
- Behúň: polyuretán, klzné uloženie so šírkou 18 mm
- Uchytenie: koliesko s platničkou so štyrmi montážnymi otvormi
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prístrojové kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| EAN: | 8592485029710 |
| Typ: | Pro tvrdé podlahy |
| Priemer: | 50 mm |
| Nosnosť: | 40 kg |
| S brzdou: | ano |
| Stavebná výška: | 70 mm |
| Šírka behúňa: | 18 mm |
| Priemer dier: | 6,5 mm |
| Rozmer platne: | 60 x 60 mm |
| Rozteč dier: | 35 x 35 mm |
| Typ podlahy: | Tvrdá podlaha |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.