Transportné koliesko, priemer 75 mm
Kód: 43055Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Prepravné koliesko s priemerom 75 mm s dynamickou nosnosťou 50 kg a šírkou behúňa 24 mm zo sivej termoplastickej gumy.
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného kovu a plastu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Transportné kolieska samostatné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.151 kg |
| EAN: | 8592485430554 |
| Typ: | Samostatná pojezdová kolečka |
| Priemer: | 75 mm |
| Nosnosť: | 60 kg |
| Šírka behúňa: | 24 mm |
| Priemer otvoru hriadeľa: | 6 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.