Prístrojové dvojité koliesko otočné s brzdou, priemer 50mm, nosnosť 70kg
Kód: 9210797Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Otočné dvojité prístrojové koliesko s priemerom 50 mm s brzdou určené pre tvrdé podlahy. Použiteľné predovšetkým pre dlaždice či parkety.
Prístrojové koliesko je vhodné napríklad na montáž na vozíky do dielne alebo do výrobných priestorov, kde umožňuje efektívnejšiu prepravu materiálov a výrobkov medzi danými pracoviskami.
Tieto kolieska sú vhodné do strojárstva, nábytkárstva, potravinárstva, drevárstva atď.
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného kovu a plastu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
Informácie k rozmerom:

Dodatočné parametre
| Kategória: | Prístrojové kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.058 kg |
| EAN: | 8592485518443 |
| Výška: | 76 mm |
| Typ: | Pro měkké i tvrdé podlahy |
| Šírka: | 46 mm |
| Priemer: | 50 mm |
| Nosnosť: | 70 kg |
| S brzdou: | ano |
| Rozmer montážneho otvoru: | 13 x 6 mm |
| Rozmer platne: | 60 x 60 mm |
| Rozteč dier: | 42 mm |
| Šírka kolesa: | 18 mm |
| Typ podlahy: | Tvrdá podlaha |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.