Prístrojové dvojité koliesko otočné s otvorom a brzdou, priemer 75mm, nosnosť 100kg
Kód: 9210812Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Otočné dvojité prístrojové koliesko s priemerom 75 mm s otvorom a brzdou.
Prístrojové koliesko je vhodné napríklad na montáž na vozíky do dielne alebo do výrobných priestorov, kde umožňuje efektívnejšiu prepravu materiálov a výrobkov medzi danými pracoviskami.
Tieto kolieska sú vhodné do strojárstva, nábytkárstva, potravinárstva, drevárstva atď.
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného kovu a plastu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prístrojové kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.053 kg |
| EAN: | 8592485518498 |
| Výška: | 100 mm |
| Šírka: | 58 mm |
| Priemer: | 75 mm |
| Nosnosť: | 100 kg |
| S brzdou: | ano |
| Priemer otvoru: | 10,2 mm |
| Šírka kolesa: | 24 mm |
| Typ podlahy: | Měkká i tvrdá podlaha |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.