Prístrojové koliesko so stredovou skrutkou na tvrdé podlahy, otočné s brzdou, priemer 75 mm
Kód: 9147439Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Otočné prístrojové koliesko s priemerom 75 mm so stredovou skrutkou a brzdou. Kolieska pre tvrdé podlahy ako sú dlažby, drevené plávajúce podlahy, priemyselné podlahy.
Prístrojové koliesko je vhodné napríklad na montáž na vozíky do dielne alebo do výrobných priestorov, kde umožňuje efektívnejšiu prepravu materiálov a výrobkov medzi danými pracoviskami.
Tieto kolieska sú vhodné do strojárstva, nábytkárstva, potravinárstva, drevárstva atď.
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného kovu a plastu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prístrojové kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.245 kg |
| EAN: | 8592485518399 |
| Výška: | 100 mm |
| Priemer: | 75 mm |
| Nosnosť: | 50 kg |
| Typ podlahy: | Tvrdá podlaha |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.