Prístrojové koliesko, pevné, priemer 100 mm
Kód: 42967Súvisiaci tovar
Podrobný popis
- Rozostup otvorov 45x45/37x37 mm s priemerom 6,3 mm
- Behúň so šírkou 24 mm - termoplastická sivá guma
- Uchytenie: koliesko s platničkou so štyrmi montážnymi otvormi
Kolieska pre mäkké aj tvrdé podlahy sú univerzálne pre svoje využitie. Možno ich teda bez problémov využívať na kobercoch/PVC podlahách alebo tvrdých podlahách (dlažby, drevené plávajúce podlahy, priemyselné podlahy).
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prístrojové kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 8592485429671 |
| Typ: | Pro měkké i tvrdé podlahy |
| Priemer: | 100 mm |
| Nosnosť: | 70 kg |
| S brzdou: | ne |
| Stavebná výška: | 125 mm |
| Šírka behúňa: | 24 mm |
| Priemer dier: | 6,3 mm |
| Rozmer platne: | 60x60 mm |
| Rozteč dier: | 45x45/37x37 mm |
| Typ podlahy: | Měkká i tvrdá podlaha |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.