Prístrojové koliesko s platňou pre tvrdé podlahy, otočné s brzdou, priemer 100 mm
Kód: 18421Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prístrojové kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.266 kg |
| EAN: | 8592485184211 |
| Výška: | 127 mm |
| Priemer: | 100 mm |
| Nosnosť: | 50 kg |
| Rozmer platne: | 60 x 60 mm |
| Typ podlahy: | Tvrdá podlaha |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.