Transportné koliesko, priemer 50 mm
Kód: 43054 43054BP1 43054BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Transportné koliesko s priemerom 50 mm s dynamickou nosnosťou 40 kg a šírkou behúňa 18 mm zo sivej termoplastickej gumy.
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného kovu a plastu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Transportné kolieska samostatné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Samostatná pojezdová kolečka |
| Priemer: | 50 mm |
| Nosnosť: | 40 kg |
| Šírka behúňa: | 18 mm |
| Priemer otvoru hriadeľa: | 8 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.