Koliesko pre čajové vozíky, priemer 38mm, nosnosť 15 kg
Kód: 2980 2980BP1 2980BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného materiálu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytkové kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Výška: | 47 mm/72 mm |
| Šírka: | 24,5 mm |
| Priemer: | 38 mm |
| Nosnosť: | 15 kg |
| Šírka kolesa: | 11,6 mm |
| Typ podlahy: | Tvrdá podlaha |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.