Transportné koliesko, pevné, priemer 100 mm, nylon
Kód: 43035Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Pevné transportné nylonové koliesko s priemerom 100 mm a dynamickou nosnosťou 125 kg.
Prepravné koliesko je vhodné napríklad na montáž na vozíky do dielne alebo do výrobných priestorov, kde umožňuje efektívnejšiu prepravu materiálov a výrobkov medzi danými pracoviskami.
Tieto prepravné kolieska nájdu uplatnenie v strojárstve, nábytkárstve, potravinárstve, drevárstve atď..
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného kovu a plastu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Transportné kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| EAN: | 8592485430356 |
| Priemer: | 100 mm |
| Nosnosť: | 125 kg |
| S brzdou: | ne |
| Stavebná výška: | 128 mm |
| Šírka behúňa: | 35 mm |
| Rozmer platne: | 104 x 85 mm |
| Rozteč dier: | 80 x 60 mm |
| Typ podlahy: | Měkká podlaha |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.