Transportné plastové koleso, priemer 200 mm, nosnosť 200 kg
Kód: 3356Súvisiaci tovar
Podrobný popis
- šírka behúňa: 50 mm - čierna guma
- dĺžka náboja 60 mm
- disk: čierny plast
Dodatočné parametre
| Kategória: | Transportné kolieska samostatné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.18 kg |
| EAN: | 8592485033564 |
| Typ: | Samostatná pojezdová kolečka |
| Priemer: | 200 mm |
| Nosnosť: | 200 kg |
| Šírka behúňa: | 50 mm |
| Priemer otvoru hriadeľa: | 20 mm |
| Dĺžka náboja: | 60 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.