Nábytkové koliesko MINI na tvrdé podlahy, priemer 25 mm, 75kg
Kód: 2824 2824BP1 2824BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Nábytkové koliesko MINI s priemerom 25 mm s dynamickou nosnosťou 75 kg.
Nábytkové kolieska je možné uplatniť napríklad ako náhradné kolieska k kancelárskym stoličkám, kartotékam či kontajnerom.
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného materiálu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
- Rozstup dier 29 x 29 mm s priemerom 5 mm
- Behúň oboch koliesok so šírkou 20 mm
- Uchytenie: koliesko s platničkou so štyrmi montážnymi otvormi
Kolieska pre tvrdé podlahy ako sú dlažby, drevené plávajúce podlahy, priemyselné podlahy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytkové kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Pro tvrdé podlahy |
| Priemer: | 25 mm |
| Nosnosť: | 75 kg |
| S brzdou: | ne |
| Stavebná výška: | 48 mm |
| Šírka behúňa: | 2 x 20 mm |
| Rozmer platne: | 38 x 38 mm |
| Rozteč dier: | 29x29 mm |
| Priemer dier: | 5 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.